Zaměstnání
 

Kariéra

Přinášíme řešení pro mobilitu zítřka

Více než 86 tisíc zaměstnanců ve více než 170 mezinárodních podnicích a prodejních pobočkách se stará o to, aby náš svět zůstal v pohybu.

„Každý podnik je vždy jen tak dobrý, jak dobří jsou jeho zaměstnanci“ – skupina Schaeffler důsledně žije tímto mottem. Tento rodinný podnik spojuje dlouhodobé strategické zaměření s nejmodernějšími metodami managementu a atraktivními pracovišti. Zárukou našeho náskoku před konkurencí je tvůrčí nasazení, rychlost a vysoká osobní odpovědnost a cílevědomost zaměstnanců. Pro osobní rozvoj je charakteristické trvalé další vzdělávání. Interně a díky výměně mezi značkami skupiny Schaeffler se nabízejí pestré možnosti dalšího odborného růstu a organizace kariéry.

INA Lanškroun s.r.o. a Schaeffler Svitavy , to je jeden právní subjekt ve dvou městech, který nabízí perspektivní zaměstnání v oborech strojních, elektro, výroby plastů, ale i v mnohých podpůrných oblastech výroby, jakými jsou například kvalita, plánování, nákup, rozvoj dodavatelů a mnohé další.

Dlouhodobě jsme atraktivní díky svému velmi propracovanému balíčku benefitů (to, co nabízíme všem zaměstnancům nad rámec mzdy), který například zahrnuje 4x ročně finanční příspěvek formou vánočních a dovolenkových příspěvků, motivační odměny za splnění roční docházky 14.000 Kč a koncernového bonusu. Naši zaměstnanci mají automaticky nárok na 5 týdnů dovolené bez dalších podmínek, po zkušební lhůtě na příspěvek na penzijní připojištění 3%, v případě svatby či narození dítěte přispějeme 5.000 Kč… a to jsou jen některé z výhod zaměstnání u Schaeffler.

Samozřejmostí je moderní, čisté pracovní prostředí, stabilita a férové jednání.

V roce 2017 roste velmi významně počet zaměstnanců ve svitavském závodě, ovšem i Lanškroun neustále doplňuje stav zaměstnanců, celkem je nás už téměř 1000.

Nabízíme zaměstnání lidem s praxí i absolventům, s vyučením i s vysokoškolským diplomem, uplatnění u nás najdou především, ovšem nejenom: nástrojaři, technologové, seřizovači, obsluhy montážních linek a lisů, elektromechanici a další viz Nabídka volných míst. Životopisy nebo dotazy ohledně volných míst nám zasílejte emailem na jobs.cz@schaeffler.com. Zajímáte se i o jiné pozice než jsou aktuálně inzerované? Budeme se věnovat i Vašemu životopisu a kontaktujeme Vás, jakmile se požadovaná pozice, nebo pozice v příbuzná dostane do nabídky volných míst.

V případě, že máte zájem se stát zaměstnancem silné společnosti, která se orientuje na dlouhodobou spolupráci, hodnoty rodinného podniku a možnosti růstu, pak jste na správném místě.

Co Vás čeká v případě, že uspějete a stanete se naším kolegou?

Naši zaměstnanci se po nástupu do zaměstnání nejprve školí – nejméně 2 dny, ale klidně i půl roku. V rámci školení mnozí navštíví sesterské závody skupiny Schaeffler na Slovensku či v Německu a tam se dále zdokonalují ve svých schopnostech a znalostech - mimoto budujeme svoje vlastní vzdělávací středisko „Schaeffler Academy“, které zajišťuje školení pro nové i stávající zaměstnance, často formou zajímavých workshopů s lektory přímo z praxe.

Každý nový zaměstnanec dostane přiděleného patrona, který se stará o to, aby byl řádně a trpělivě zaškolen ve všech oblastech jeho práce a pomáhá mu při počáteční orientaci v rámci firmy a jejího běžného chodu. Směny jsou v délce 7,5 hodiny, případné přesčasy zaměstnancům vždy proplácíme.

Co je nutné vyřídit před samotným nástupem do zaměstnání?

Na personálním oddělení je třeba se prokázat: tedy občanský průkaz, dále potvrzení od lékaře (objednat se předem na prohlídku u závodního lékaře), zápočtový list od předchozího zaměstnavatele, vstupní dotazník, 1 ks fotografie pasového formátu, podepsat čestné prohlášení. A stejně jako i u jiných témat tady platí: čím dříve, tím lépe.

Jak probíhá první a druhý den?

V den nástupu se dostavíte na recepci firmy, už první den je Vám započítán jako 1.pracovní a je Vám proplaceno za účast na školení 7,5 hodiny do docházky. Hlásit se budete už od 6 hodin v případě výrobních pracovníků na recepci, od 6:30 v případě THP pracovníků.

Nejpozději v den nástupu dostanete pracovní smlouvu, vyplníme s Vámi prohlášení poplatníka o dani z příjmu“ a obdržíte identifikační kartu, se kterou budete označovat příchody a odchody z pracoviště, ale také objednávat obědy a večeře. Na konci dvoudenního obecného vstupního zaškolení dostanete pracovní oděv a obuv a bude Vám přidělena šatní skříňka. Samozřejmě budete informováni o zařazení na příslušnou pracovní směnu.

Na spolupráci s Vámi se těší tým personálního oddělení, kontakt: email jobs.cz@schaeffler.com nebo tel. 465 355 209.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat