Aftermarket

Industrial Aftermarket (volný trh s náhradními díly)

Industrial Aftermarket skupiny Schaeffler odpovídá za obchod s náhradními díly a za služby pro koncové zákazníky a prodejní partnery ve všech důležitých průmyslových sektorech. Naším hlavním cílem je spolehlivě zásobit naše zákazníky našimi vysoce kvalitními produkty, řešeními aplikací a servisními službami. Úspěch skupiny Schaeffler je dán velkou kompetencí v oblasti vývoje a výroby, našimi mezinárodními obchodními a servisními organizacemi, jakož i naším celosvětovým výrobním a logistickým propojením.

Naše značky a produkty

Naše silné značky INA a FAG jsou k dispozici pro prémiovou kvalitu, pro naši vůdčí technologii a náš výkonný Industrial Aftermarket. Portfólio produktů a služeb obsahuje více než 40.000 katalogových produktů, pokrývá řešení pro cca. 60 průmyslových sektorů a svou šíří je celosvětově jedinečné. Náš obsáhlý produktový program je ucelený speciálními konstrukčními typy dle specifické aplikace a komplementárními produkty. Systémová řešení např. k monitorování stavu, početné nástroje údržby, montážní služby jakož i opravy valivých a kluzných ložisek doplňují kompletní nabídku.

Naši zákazníci

Pro naše zákazníky ze všech oblastí průmyslu jsme kompetentním partnerem díky našemu prokázanému produktovému aplikačnímu a procesnímu know-how, krátké dostupnosti vysoce kvalitních produktů a díky naší přítomnosti všude na světě. Naše inovativní řešení pomáhají našim zákazníkům k získání a zvýšení jejich konkurenceschopnosti. Důslednou aplikací naší filozofie "Sledování celkových nákladů" TCO snižujeme náklady na servis a provoz našich zákazníků.

Naši spolupracovníci

Spolupracovníci oblasti Industrial Aftermarket jsou součástí celosvětové expertní sítě Schaeffler a jsou poskytovateli služeb a spolehlivými partnery pro naše zákazníky. Naši zákazníci mají jasně přidělené kontaktní osoby a současně profitují z širokých znalostí světového koncernu. Pro trvalé zvyšování kvality naší expertní sítě permanentně procházejí naši spolupracovníci/spolupracovnice cílenými kvalifikačními a vzdělávacími programy.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat