DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Publikace
 

Katalog | 2018-06
Montage und Instandhaltung von Wälzlagern
Produkte Dienstleistungen Schulungen

 
Industrial Services

Produkty

Montáž a demontáž

Naše produktová paleta obsahuje nástroje pro mechanickou, hydraulickou a termickou montáž a demontáž valivých ložisek. Mechanické nástroje nacházejí uplatnění převážně u menších ložisek. Střední a velká valivá ložiska budou montována a demontována hlavně pomocí hydraulických nebo termických nástrojů. Měřící a pomocné prostředky (například transportní nástroje nebo rukavice) program logicky doplňují.

Produkty údržby: Montáž a demontáž

 
 

Mazání

Pro bezpečné, dlouhodobé a hospodárné uložení nabízejí tuky pro valivá ložiska Arcanol nejlepší předpoklady. Tyto tuky jsou navrženy pro dosažení optimálního chodu ložiska a přispívají k zamezení předčasného porouchání ložiska. Sortiment tuků Arcanol je navržen tak, že optimálně pokrývá téměř veškeré oblasti použití. Kromě standardních tuků zahrnuje i speciální tuky. Dávkovače maziva doplňují sortiment mazání. Zajišťují pravidelné doplňování maziva a tím významně prodlužují životnost ložiska.

Produkty údržby: Mazání

 
 

Seřízení

Naše produkty vás podporují při seřizování hřídelů a řemenic a při kontrole napnutí řemene. Vyrovnání řemenic a řetězových kol snižuje opotřebení a ztrátu energie na trakčních pohonech, jejich ložiskách a těsněních. Vzniká menší teplo, zvyšuje se doba chodu a spolehlivost strojů. Správné napnutí řemene je podstatným předpokladem pro maximální životnost řemenového pohonu. Dále se snižuje opotřebení komponentů pohonu, energetické náklady klesají a zvyšuje se hospodárnost.

Produkty údržby: Seřízení

 
 

Monitorování stavu

Monitorování stavu přispívá k dosažení vysoké dostupnosti a dlouhé životnosti strojů a zařízení. Produkty FAG pomáhají zajistit možnost plánování údržby a snížit náklady. Program zahrnuje například přístroje na měření teploty a hluku, které umožňují kontrolovat provozní stav. Další významnou součástí programu jsou měřicí systémy, které monitorují vibrace, točivé momenty a maziva.

Produkty údržby: Monitorování stavu

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat