KONTAKT

Technické školicí středisko INA/FAG

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Německo

Tel. +49 9522 71 503

Technické školicí středisko INA/FAG
 
Školení
 
Industrial Services

Školení

INA/FAG školicí centrum "Technik"
Kdo jsme – Úkoly a cíle

Chápat rotační valivá ložiska, lineární vedení a kluzná ložiska jako nepostradatelné konstrukční součásti v tisících aplikací vyžaduje nutné porozumění těmto strojním součástem. Kurzy skupiny Schaeffler přibližují účastníkům školení kompletní produktové portfólio. Na základě znalosti produktů je možné proniknout do oblasti montáže a demontáže valivých ložisek pomocí optimálního nářadí a do oblasti monitorování stavu ložisek, především pomocí měření hluku, vibrací a točivého momentu.

 

Naše nabídka školení pokrývá potřebu informací a znalostí pro pracovníky z různých oblastí podniku. Zde naleznou vyhovující školení jak technicky orientovaní pracovníci, ať jsou to konstruktéři, pracovníci montáže nebo údržby, tak i administrativní pracovníci, například v odbytu nebo nákupu.

Školicí centrum INA-/FAG "Technik" připravuje školení, výukové moduly a kurzy tak, aby u našich zákazníků, ať jsou z oblasti OEM nebo MRO, poskytlo znalosti a informace v oblasti techniky valivých ložisek a použití valivých ložisek. Naším cílem přitom je, ve spolupráci s našimi zákazníky, vykonávat poradenství na „technicky kompetentní úrovni“, a prostřednictvím znalostí valivých ložisek zajistit a zvýšit profit našich zákazníků.

Školení skupiny Schaeffler k tomu přispívají. Související výukové procesy, spojené vždy s vhodnými metodami, nechají účastníka školení ponořit se kontinuálně do světa ložisek. V doprovodu nejen didakticky a metodicky vyškolených strojních inženýrů a techniků, nestojí již efektivním výsledkům výuky nic v cestě.

Naše školení nabízíme ve vlastních centrech po celém světě. Vaše zaměstnance vyškolíme ale také v místě vašeho sídla.

Obzvláště důležité jsou pro nás nápady a podněty, které získáme ze zpětných ohlasů účastníků našich školení. Certifikace školicích center INA/FAG "Technik" dle ISO 9001:2008 podtrhuje naši trvalou snahu po stoupající kvalitě.

Standardní program školení je ve většině případů dostačující pro získání nutných znalostí pro denní práci s valivými ložisky. Přesto může z Vašeho pohledu jeden nebo více aspektů chybět nebo potřebujete pro nějaké určité téma podrobnější školení. Pro takovéto požadavky připravíme společně s Vámi individuální školení.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat