Industrial Aftermarket (volný trh s náhradními díly)

Oblasti průmyslu

Industrial Aftermarket (IAM) skupiny Schaeffler odpovídá za obchod s náhradními díly a servis pro koncové zákazníky a obchodní partnery ve všech důležitých průmyslových oblastech.

Inovativními řešeními, produkty a službami souvisejícími s valivými a kluznými ložisky, jakož i důslednou aplikací filozofie Total-Cost-of-Ownership nabízíme obsáhlé portfólio pokrývající všechny fáze životního cyklu valivého ložiska. Cílem je pomoci zákazníkům uspořit náklady na údržbu, optimalizovat dostupnost zařízení a vyvarovat se nepředvídatelným prostojům strojů. Skupina Schaeffler disponuje po celém světě kompetenčními centry. Díky tomu je možné zásobovat zákazníky po celém světě profesionálně a rychle produkty, službami a školeními. Všichni pracovníci servisu procházejí obsáhlým školicím programem a pravidelným auditem. Takto zajišťujeme, že služby po celém světě odpovídají stejnému vysokému standardu kvality.

Protože každý požadavek a každé zadání je jiné, nabízí odvětví Industrial Aftermarket individuální zákaznická řešení. Prostřednictvím zkušených spolupracovníků, kvalitních a stabilně dále vyvíjených produktů, služeb a globální sítě silných partnerů obdržíte prémiovou kvalitu, celosvětovou dostupnost a komplexní znalosti z jedné ruky.

Požadavky na kvalitu jsou přitom ovlivněny dlouholetou tradicí výroby přesných valivých ložisek. Výroba a poskytování všech produktů a služeb je v praxi prověřována a zajišťována systémem managementu kvality, který je certifikován dle ISO 9001:2008.

 
   
Ocel   Využití & zpracování surovin   Buničina & papír
         
   
Olej & plyn   Elektrárny   Elektrárny
         

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat