Odvětví & Aplikace

Automotive

Systém partner pro automobilový průmysl

Moderní automobily jsou dynamicky výkonné, tiché a také úsporné, současně jsou komfortní a bezpečné. Kreativní technika je vyžadována proto, aby bylo možné pomocí inovativních výrobků sjednotit tyto zdánlivě protichůdné atributy. Tyto požadavky platí jak pro automobil s klasickým hnacím ústrojím se spalovacím motorem, tak i pro hybridní vozidla a elektromobily. Jako partner automobilového průmyslu máme vedoucí postavení ve vývoji a výrobě řešení pro náročné výzvy automobilové budoucnosti.

Společnost Schaeffler Automotive se vyznačuje blízkostí k zákazníkovi a společnou vývojovou prací. Díky inovativním myšlenkám, kreativnímu inženýringu a rozsáhlým odborným znalostem z oblasti výroby zpracováváme pro naše zákazníky řešení od vývoje výrobku až po sériovou výrobu.

 
Systémy motoru
Převodovkové systémy
Systémy motoru

Naše přesné výrobky přispívají rozhodnou měrou k nižší spotřebě paliva motorů a dodržování stále přísnějších emisních norem.
Systémy motoru

 
Převodovkové systémy

Naše inovativní komponenty a systémy pro převodovky výrazně přispívají ke zvýšení komfortu jízdy a snížení spotřeby.
Převodovkové systémy

 
 
 
Převodovkové systémy
systémovém středisku eMobilität.
Převodovkové systémy

Naše řešení pro podvozek jsou dnes mnohem více než pouhá ložiska, neboť jsme je dále vyvinuli na mechatronické systémy.
Podvozkové systémy

 
 systémovém středisku eMobilität.

Společnost Schaeffler soustřeďuje své rozmanité aktivity týkající se tématu elektromobility v systémovém středisku eMobilität.
systémovém středisku eMobilität.

 
 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat