Odvětví & Aplikace

Tři silné značky pro automobilový průmysl, průmysl, letectví a kosmonautiku.

Skupina Schaeffler Group je se svými třemi značkami INA, LuK a FAG činná v oboru automobilového průmyslu, průmyslu a letectví.

Hlavním odvětvím skupiny Schaeffler Group s podílem 60 % obratu je oblast automobilového průmyslu. Pro téměř všechny výrobce a důležité dodavatele je odvětví automobilové divize se značkami INA, FAG a LuK spolehlivým partnerem s Know-how v oblasti pohonných agregátů: motory, podvozky, převodovky, přídavná zařízení v osobních automobilech a užitkových vozidlech.

V oblasti průmyslu disponuje skupina Schaeffler Group s více než 40 000 sériově vyráběných katalogových výrobků značek INA a FAG, které lze použít v 60 různých průmyslových odvětví – což je neobykle široké portfolio výrobků. Naše výrobní kompetence jakož i naše Know-how v oblasti mechatroniky, materiálů a maziv, nás řadí všude na světě k jedněm z nejpoptávanějších a nejspolehlivějším partnerům v oblasti průmyslu.

Oblast letectví a kosmonautiky se rozvíjí a vyrábí pod značkami FAG a Barden speciální uložení pro leteckou dopravu a kosmonautiku. Téměř všechna moderní letadla pro cestující pužívají ložiskovou technologii od FAG. Kromě toho je FAG vývojový partner a dodavatel celosvětově vedoucímu výrobci helikopter.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat