Publikace
 

Časopis | 2015-09
added competence Issue 2015/2016

 
 

Brožura | 2013-09
Bearing Solutions for Machine Tools

 
KONTAKT
Průmysl

Obráběcí stroje

Added Competence pro nástrojařské stroje

S produkty značek INA a FAG se již po řadu desetiletí setkáváme na světové špičce v uložení otočných stolů, vřeten posuvů, hlavních vřeten a lineárních os. Ložiska přesná a s dlouhou životností, nenáročná na údržbu a s možností okamžité montáže: Společnost Schaeffler Gruppe Industrie dokáže uspokojit veškeré potřeby zákazníků týkající ložisek nástrojařského stroje - počínaje poradenstvím až po servis a včetně rozsáhlého i vyváženého výrobního programu.

Nabídka výkonů je posílena specialisty na přímé pohony - společností INA Drives & Mechatronics GmbH & Co. oHG (IDAM). Díky tomu lze nyní realizovat i kompletní řešení rotačních a lineárních pohybů optimalizovaná na aplikaci. Výrobcům strojů a výrobcům dílčích systémů se tím otevírají zcela nové technické a ekonomické možnosti uspořádání a také výrazné přednosti v časovém a procesním řetězci.

 
Použití
Spektrum produktů
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat