IDAM
 

Přímé pohony IDAM jsou technologickou špičkou a nabízejí pro každou aplikaci dokonalé řešení. Díky tomu je IDAM správným partnerem pro hospodárný produkt.

IDAM

 
KONTAKT
Použití

Řešení přímého pohonu

IDAM INA – Drives & Mechatronics

Optimální kombinace výkonů ložisek otočných stolů INA s přímo poháněnými osami nabízí nyní IDAM INA – Drives & Mechatronics. Tento podnik funguje jako odborné středisko technologie přímých pohonů a mechatroniky v rámci skupiny Schaeffler Gruppe. Díky tomu lze nabídnout řešení přímých pohonů přesahující hranice systému pro veškeré pohyby opírající se o ložiska.

Portfolio společnosti IDAM obsahuje lineární a rotační AC synchronní a reluktanční motory (například pohony dvou souřadnic v jedné rovině se vzduchovými ložisky). Ty nejenže pokrývají široké spektrum rozměrů a výkonových parametrů, ale také všechny komponenty, které jsou potřebné k efektivnímu sledování provozu - například servozesilovače, regulátory, výkonové jednotky a kompaktní ovladače. IDAM dodává navíc vysoce přesné polohovací stoly XY, přenosové jednotky pro výtahy a další kompletní řešení. Podnik disponuje rozsáhlými zkušenostmi s nástrojařskými a zvláštními stroji v konstrukci, technice automatizace, při výrobě elektroniky, měřicí a lékařské techniky a u optických přístrojů i výtahů.

 
 

Řada RE

IDAM nabízí individuální řešení přímých pohonů maximální hustoty výkonu. Momentové motory řady RE (Rotor External / vnější rotor) jsou předurčeny pro brusky a frézky, obráběcí centra, HSC stroje, výměníky nástrojů, řezné hlavy, otočné osy a otočné stoly.

Přednosti této konstrukční řady: vysoká hustota síly při nejmenších obalových kružnicích díky sladěným jednotlivým komponentám, kompaktnímu designu, vysoké dynamice a tuhosti, vysoce efektivnímu chladicímu systému; nejlepší hodnoty při synchronních operacích, nevyžadují údržbu, využívají počty otáček (rpm) a vinutí optimalizované na aplikaci. Tento pohon je kompatibilní se všemi běžnými řadiči a kontrolními jednotkami.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat