KONTAKT
Použití

Systémy lineárních vedení

INA - systémy lineárních vedení

Nabídka INA systémů lineárních vedení zahrnuje nejen vedení hřídelů a kolejničková vedení, ale také bohatý program systémů kuličkových a válečkových ložisek, který se již řadu let úspěšně používá v nástrojařských strojích. Tyto systémy splňují veškeré požadavky na nosnost, tuhost a dynamiku. Spektrum nabídky doplňují varianty s optimalizovanou hlučností nebo povrchovou úpravou, s těsnicím příslušenstvím atd.

 
 

Příslušenství systémů lineárních vedení INA

Celosvětově jedinečné je příslušenství jednořadých systémů vedení. Obsahuje tlumicí saně, těsnicí prvky, přípravky k dlouhodobému mazání resp. k mazání minimálním množstvím, brzdicí prvky jako systémy nouzového zastavení os lineárních motorů a tlumicí prvky ke zlepšení povrchů obrobků v kritických stavech stroje. To ale ani zdaleka není všechno!

 
 

Poháněné jednotky

Jednotky posuvů a dopravní systémy, výměníky nástrojů a manipulační systémy - to jsou přednostní oblasti použití lineárních systémů INA připravených k přímé montáži. Jejich kompaktní design nabízí potenciál k minimalizaci konstrukčního objemu. Jako prodejce systémů nabízí skupina Schaeffler Gruppe mnohem víc než jen jednotlivé komponenty. Její nabídka zahrnuje také optimalizovaná zákaznická řešení připravená k přímé montáži.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat