KONTAKT
Obráběcí stroje

Použití

INA, FAG a IDAM: Se systémem ke správnému řešení ložisek

Až správné uložení přinese dokonalost pohybům v nástrojařském stroji. INA a FAG již po desetiletí úzce spolupracují s výrobci strojů a zařízení pro nejrůznější obory. Výsledkem tohoto plodného partnerství jsou četné vyvinuté produkty. Vždy vznikají řešení aplikací střižená na míru cílovým podmínkám, díky nimž jsou stroje rychlejší, přesnější a bezpečnější – krátce řečeno hospodárnější.

Výsledkem je stejně jako dřív růst výkonnosti a charakteristik našich klientů s našimi produkty připravenými k přímé montáži; tato kompaktní ložiska připravená k okamžité montáži se používají podle jednoduché zásady: vybalit, našroubovat, použít. K optimalizaci celého systému nástrojařského stroje je však kromě uložení dílčích systémů velmi důležitá i integrace důležitých funkcí - například měření, utěsnění, mazání, brzdění atd. samotné komponenty.

Tato kritéria splňuje komplexně nová koncepce „added competence“ oboru výrobních strojů, protože je v ohnisku zájmu myšlenek na systémová řešení skladů, skladových míst a celého systému. Pro zákazníky to znamená, že nyní mohou sáhnout po nabídce produktů, která optimálně pokrývá všechny jejich aplikace v nástrojařských strojích.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat