KONTAKT
Použití

Ložiska kruhových stolů

Řešení INA - uložení otočných stolů

Skupina Schaeffler Gruppe Industrie nabízí vynikající výběr geometricky vyměnitelných ložisek otočných stolů.

Nabízené spektrum produktů začíná u osvědčené řady YRT pro standardní aplikace například v otočných stolech a otočných frézovacích hlavách, kde jsou kladeny vysoké požadavky na vekou tuhost a nízkou potřebu údržby při malém počtu otáček a krátké době zpracování. Řada RTC naproti tomu pokrývá sektor vysoké přesnosti a je správnou volbou pro aplikace s požadavky na maximální přesnost chodu. Dvouřadé axiální kuličkové ložisko s kosoúhlým stykem řady ZKLDF je určeno pro maximální počty otáček při dlouhé době zapnutí. Ložiska řady ZKLDF jsou zvláště vhodná k použití s promazáváním tukem.

 
 

Výkonově nejsilnější produkt nabídky produktů je konstrukční řada YRTS, která byla vyvinuta speciálně pro přímo poháněné osy otočných stolů. Vyznačuje se vhodností pro vysoký počet otáček, tzn. nízkým třecím momentem v kombinaci s vysokou tuhostí. Vysoký přidaný užitek nabízí integrovaný systém měření, který je volitelný pro všechna ložiska otočných stolů.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat