KONTAKT
Obráběcí stroje

Servis

Úspěšný servis

Servis INA patří mezi špičkové servisy. Naši poradenští technici a konzultanti byli hned od počátku kompetentními partnery našich zákazníků. A nabídku servisu INA jsme neustále rozšiřovali.

Například s programem k výpočtu ložisek BEARINX®. Ten umožňuje zcela nově zobrazit, vypočítat a zdokumentovat zatížení valivých ložisek v komplexních systémech strojů s ohledem na řadu okolních podmínek prostředí. Například průhyby hřídele nebo jeho vyklopení. Samotný výpočet deformace v okolí ložiska je možný kdykoliv. Jak v rotačních, tak i v lineárních systémech.

Přitom vypočítáváme zatížení ložisek až po valivý kontakt s nejvyšším zatížením. Od nás obdržíte kompletní výsledky pro svoji konstrukční dokumentaci. To vám dává jistotu, kterou potřebujete. Rychle se dostanete k levným řešením, protože doba vývoje se zkracuje. Zeptejte se na to našich vyškolených konzultantů.

Samozřejmě můžete použít také náš informační a poradenský systém medias®. To je víc než jen katalog na CD. Mnohem víc. Výběr produktů i podle požadavků s piktogramy, výpočty, volbou maziv, konstrukcí včetně převzetí DXF souborů, ..., až po kompletní podklady k objednávce. Toto moderní médium nabízí jak rotační, tak i lineární ložiska nevídaných možností.

Už to jistě sami vidíte: naše služby jsou úspěšné. Ať už laboratorní analýzy v místě, technické pokusy, tribologie, technologie materiálů, výzkum a vývoj, školení a další vzdělávání atd. atd. atd. Vytříbenější nabídku služeb asi jinde nenajdete.

Pokud tedy opět konstruujete nástrojařský stroj, myslete jednoduše na to, že produkty INA a vhodný servis jsou zárukou vašeho úspěchu.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat