KONTAKT
INA přímé pohony

Systémová řešení

Rotační / otočný můstek (osa A/B) pro obráběcí centrum o 5 osách
 
Vysokorychlostní lineární osa k manipulaci
 
Přesný lineární stůl pro frézky a brusky
 
Frézovací hlava
 
 

Jakožto specialista na motory je společnost INA - Drives & Mechatronics GmbH & Co. oHG schopna generovat společně se zákazníkem nová systémová řešení orientovaná na úspěšnost založená na základě přímých pohonů a může tak zaručit lepší poměr nákladů k užitku.

Na základě simulací lze určit možnosti a druh technologie přímých pohonů. Až poté tým společnosti IDAM vyvine a bude realizovat systémy střižené na míru individuálním požadavkům zákazníka, do kterých budou integrovány stávající celkové systémy.

Ve spojení s vhodnými konstrukčními skupinami vedení a ložisek INA/FAG a vlastní senzorikou nabjízí IDAM technická řešení střižená na míru využívající lineární a rotační systémy pohonů. Ke všem řadám motorů jsou prostřednictvím vlastních zdrojů možná zákaznická systémová řešení od společností INA, FAG a IDAM. Ta zahrnují motor, uložení/vedení, montážní skupiny rozhraní, měřicí systém a senzoriku.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat