Lékařská technika

Spektrum produktů

 

Vyberte si z 1001 konstrukčních variant ložisek!

Z nejrozmanitějších součástí a materiálů valivých ložisek jsme zkombinovali téměř 40 000 různých konstrukčních variant ložisek. Všechno jsou to standardní řešení, která naleznete v katalogu. Vyberte si, chcete-li zajistit hospodárné a technicky optimální uložení některé části stroje.

Vaše přednost: obdržíte výhradně prvotřídní kvalitu a získáte díly s dlouhou životností. A slib, že naše produkty budou během provozu vyžadovat jen málo vašeho cenného času. Protože naší silnou stránkou jsou řešení s nenáročnou údržbou a snadnou montáží. Často dodáváme celé montážní skupiny, které je třeba jen přišroubovat. Jednotlivé komponenty jsou navzájem dokonale sladěny a jsou sladěny také s nosnou konstrukcí. Modulární konstrukce se opírá o bohaté sady příslušenství a servisní balíčky, z nichž si mohou zákazníci vybírat – počínaje těsněním přes vhodné úpravy povrchů jednotlivých částí ložisek až po doporučení k používání maziv.

Pokud by naše standardní ložiska neodpovídala vašim očekáváním, rádi společně s vámi vyvineme zvláštní řešení.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat