KONTAKT
Úprava

Lamače a drtiče

Lamače slouží k hrubému drcení rud nebo kameniva.
Lamače jsou často instalovány v těžebních podnicích a kamenolomech, aby skrývku nebo rudu lámaly na menší kusy ke snadnější dopravě.

 

Čelisťové drtiče

Čelisťové drtiče existují jako drtiče s dvojitou lomenou pákou a jako kmitací drtiče. Používají se jako hrubé a jemné drtiče.

Excentrický hřídel s nasazenými setrvačníky je podepřen v rámu stroje v nosných naklápěcích valivých ložiscích FAG. Vahadlo drtiče je upevněno na excentrickém hřídeli rovněž v nosných naklápěcích valivých ložiscích FAG.

 

Rotační drtič

Rotační drtiče jsou takto pojmenovány pro jejich rotační odvalovací pohyb. Pracují průběžně. K drcení mleté hmoty běží kužel drtiče v definovaném úhlu vůči vertikální ose drtiče. Rotační drtiče jsou koncipovány pro vysoký výkon.

Uložení se skládá z radiálních a axiálních válečkových ložisek nebo z axiálních a radiálních kuželíkových valivých ložisek, převážně ve zvláštním provedení.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat