Informace
 

Další informace ke spektru výkonů F’IS najdete na domovských stránkách F'IS: www.fis-services.de

 
KONTAKT
Těžba a zpracování surovin

Servis

Technické poradenství

Stále kratší doby vývoje vyžadují přesné dimenzování a konstrukci valivých a kluzných ložisek hned od počátku. To platí také pro odvětví těžby a zpracování surovin. Využití know-how zkušených odborníků na ložiska již ve fázi vývoje přináší našim zákazníkům úspory času a nákladů. Proto nabízíme rozsáhlé poradenství pro konstruktéry, od technických listů přes náš elektronický katalog až po výpočetní programy.

Technici společností INA a FAG disponují vynikajícími odbornými znalostmi v celé oblasti technologie valivých a kluzných ložisek. Pečují o zákazníky a nabízejí jim pomoc ve všech otázkách a konstrukci a nabízejí také výpočetní služby, které jsou střiženy přesně na míru celému odvětví. S našimi zákazníky vyvíjíme individuální řešení problémů.

 

F’IS – služby údržby (Maintenance Service) společností INA a FAG

FAG Industrial Services (F'IS) nabízí rozmanitá řešení údržby ke snížení nákladů na údržbu, eliminaci neplánovaných výpadků a zvýšení disponibility zařízení. Díky našim dlouholetým praktickým zkušenostem v tomto oboru velmi podrobně známe mimořádně obtížné provozní podmínky těžby a zpracování surovin. Produkty, služby a školení F‘IS představují podstatnou součást životního cyklu ložiska a naši zákazníci po celém světě je výborně přijímají.

Zásoby v odvětví

Vybrané produkty sortimentu důlního a zpracovatelského odvětví máme pro naše zákazníky připraveny díky speciálně vyvinutému řízení zásob. Náklady na skladové zásoby ložisek našich zákazníků tak dokážeme podstatně snížit a zajišťujeme rychlou dostupnost produktů za ceny odpovídající trhu.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat