KONTAKT
Tiskařské stroje

Použití

Systematické řešení ložisek

Společnost Schaeffler Gruppe Industrie se již celá desetiletí specializuje díky svým značkám INA a FAG na všechny aplikace v tiskařských strojích.

Potenciál optimalizace již nespočívá v samotném průběžném zlepšování jednotlivých komponent: až optimální sladění všech dílčích systémů tiskařského stroje vede k požadovanému výsledku - k maximální a spolehlivé kvalitě tisku při nejnižších možných nákladech. Abychom dokázali vyhovět stále rostoucím požadavkům výkonu a hospodárnosti, má porozumění celému systému stále vyšší význam.

Díky potenciálu optimalizace tiskařských strojů je nová koncepce „added competence“ v oboru zaměřena na produkční stroje. Ať už jde o plovoucí nebo pevná ložiska, vodicí kladky, vratná ložiska nebo celou paletu lineárních technologií, ať jde o standardní ložiska nebo řešení specifické pro zákazníky – pro všechny tyto případy se nabízejí produkty INA a FAG se zásadou „systematické řešení“. Ve středu zájmu vývoje na cestě ke zvýšenému výkonu a rentabilitě tiskařských strojů je zmenšení počtu rozhraní díky integraci funkcí, kompaktní konstrukce, připravenost k montáži a sladění komponent a dílčích systémů navzájem.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat