KONTAKT
Průmysl

Tiskařské stroje

Added Competence pro tiskařské stroje

Na ostrém obrazu tisku má nejvyšší podíl vysoce přesné uložení odolné proti opotřebení tiskových válců. Společnost Schaeffler Gruppe Industrie se již celá desetiletí specializuje díky svým značkám INA a FAG na všechny aplikace v tomto segmentu a díky tomu zaujímá při výrobě tiskařských strojů z hlediska technologie a podílu na trhu celosvětově špičkovou roli.

Rozsáhlá paleta produktů INA a FAG zahrnuje veškerá uložení tiskařských strojů; do nabízeného sortimentu patří také agregáty procesů střásání, řezání, vázání nebo stehování. Spektrum dosahuje od přesných standardních ložisek až po specifická zákaznická systémová řešení.

Skupina Schaeffler Gruppe Industrie provází své zákazníky jako partner při vývoji celým procesem vývoje produktů. Stejně jako výpočet valivých ložisek, pokusy a tribologie patří do našich servisních výkonů i kompetentní aplikační poradenství a obsáhlý konstrukční know-how.

Díky mimořádnému aplikačnímu know-how umožňují produkty INA a FAG úspory nákladů při současném zvýšení výkonu, a to často v jediném produktu. Například u nových vodicích kladek s povrchovou vrstvou Triondur, která zajišťuje u ofsetových strojů na potisk archů podstatně vyšší funkční bezpečnost a delší životnost.

 
Použití
Spektrum produktů
Servis
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat