KONTAKT
Servis

Služba výpočtů

 
 
 

Kalkulovaná bezpečnost

S programem na výpočty valivých ložisek BEARINGX® lze přesně vypočítat, zobrazit a zdokumentovat zatížení valivých ložisek ve složitých systémech strojů s ohledem na řadu okolních podmínek prostředí. Kdykoliv lze vypočítat nejen dobu životnosti ložisek, ale také průhyby hřídelů, naklopení a dokonce deformace v okolí ložisek v rotačních i lineárních systémech.

Možná je i postupná optimalizace například z hlediska vlivu mazání a znečištění, lícování, tolerancí atd. Podle výsledků je znát, jak je uložení namáháno v různých stavech zatížení. BEARINX® navíc poskytuje důležité informace o tuhosti celého systému.

Tento program umožňuje nastavení rozměrů v souladu s aplikací: V simulaci lze změnou polohy, konstrukčního tvaru nebo konstrukční velikosti ložiska levně a rychle zjistit optimální konstrukci pro danou aplikaci.

Výpočetní servis skupiny Schaeffler Gruppe je doplněn analýzami FE, dynamickými simulacemi nebo měřeními u zákazníka.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat