DALŠÍ INFORMACE
KONTAKT
Buničina a papír

Servis

 
 
 
 
 

Kapitálově náročné papírenské linky podmiňují stálou dostupnost, která se opírá o vysokou kvalitu zařízení a inteligentní životní cyklus - servis, který nic neponechává náhodě. U celosvětově používaných valivých ložisek určených pro papírenský průmysl - „Pulp & Paper“ - to znamená požadavek spolehlivých produktů a služeb při montáži, mazání, vyrovnávání a sledování stavu.

Společnosti INA a FAG čelí této výzvě nezávislým podnikem poskytujícím služby – FAG Industrial Services GmbH (F’IS).

F’IS nabízí nezávisle na výrobci řešení údržby a řízení kvality od sledování zařízení až po zavedení a realizaci opatření preventivní údržby. Například opravy valivých ložisek, které nabízí společnost F’IS, díky krátkým dobám dodávky podstatnou měrou přispívají ke stálé disponibilitě zařízení. Široký program montážního a rovnacího nářadí, měřicích přístrojů a maziv a také nabídka školení usnadňují práce údržby a oprav a napomáhají k efektivnějším pracovním postupům. Se zkušenostmi společnosti FAG a s kvalifikovanými odborníky je společnost F'IS kompetentním partnerem při vytváření řešení střižených na míru uživatelům, a to včetně sledování stavu a kvality.

Rychle a pružně

Systémy sledování střižené na míru papírenskému průmyslu rozpoznají vznikající škody ve velmi raném stádiu. Tím roste bezpečnost plánování – lze se vyhnout neplánovaným výpadkům a prostojům, výměny ložisek lze naplánovat s výhledem do budoucna.

Odborníci společnosti F’IS podporují výrobu papíru na celém světě nabídkou nejmodernější techniky – například dálkovou diagnostikou prostřednictvím internetu nebo GSM. Je-li třeba osobní nasazení, pomáhají vysoce kvalifikovaní technici a inženýři v místě instalace stroje – je-li to třeba, pouhých několik málo hodin po zavolání. Maximální bezpečnost zaručují servisní smlouvy. Rozsah a uspořádání se řídí podle kritérií zařízení. Společnost F’IS vám ráda poskytne potřebné informace!

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat