KONTAKT
Publikace
 

Tiskací písmo | 2004-09
INA ELGOGLIDE® Plain Bushes in SUW 2000 Gauge Changeover Systems from ZNTK Poznán S.A.

 
Osobní automobily

Nastavení rozchodu kol SUW 2000

 
 
 

Kromě pěti soustav rozvodné sítě a 15 rozdílných systémů zabezpečování jízd vlaků dochází z důvodů pěti rozdílných rozchodů kol v Evropě a Asii při mezinárodní vlakové dopravě ke zpožděním.

V důsledku nejednotných technických norem musí vyměnit lokomotivy a při změně rozchodu kol také otočné podvozky vagónů, což je spojeno s náklady a ztrátou času. Automatické přestavování rozchodu kol ve formě zařízení pro změnu rozchodu v hraničních stanicích umožňují změnu rozchodu kol na nápravě. Při průjezdu takovým zařízením se vede kolo po odjištění přes speciální kolejnice pomocí okolku do speciálně uspořádaných profilových kolejnic pro přizpůsobení rozchodu kol na nápravě příslušnému rozchodu kolejí.

Tím lze vyloučit u osobních vozů doposud potřebnou výměnu otočných podvozků a nákladních vlaků překládání zboží na vagóny s jiným rozchodem. Polský systém SUW 2000 umožňuje kolejové systémy začlenit do euro-asijských dopravních koridorů a tím zlepšit Vaši interoperabilitu.

Firma INA dodává kluzná ložiska INA pro nastavení rozchodu kol firmy ZNTK Poznán S.A.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat