KONTAKT
Ložiska naklápěcí techniky

Radiální kloubová ložiska

Provoz bez potřeby údržby při dlouhé životnosti je pro kloubová ložiska v moderních kolejových vozidlech stále důležitější. Zde se úspěšně používají bezúdržbová kloubová ložiska INA ve všech konstrukčních provedeních. Jak v malých rozměrech pro dveřní systémy přes střední velikosti např. pro techniku naklápění až po velké rozměry např. ve spojkách se vyznačují ložiska vysokou únosností a také mimořádnou spolehlivostí a dlouhou životností.

V oblasti hlavních naklápěcích mechanizmů techniky naklápění se používají bezúdržbová standardní kloubová ložiska s kluznou tkaninou ELGOGLIDE®, která dosahují kilometrových výkonů více než 1,2 miliónů km bez potřeby údržby.

 
 

Ve vysoce dynamické oblasti stabilizace vozové skříně (např. příčný stabilizátor) nacházejí uplatnění bezúdržbová speciální kloubová ložiska se speciálně vyvinutými měchy.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat