Hledaný výraz

Zaměření na rozvoj zaměstnanců

Skupina Schaeffler investuje značné prostředky do odborné přípravy i dalšího vzdělávání a podílí se na prakticky orientovaných studijních programech ve spolupráci s řadou vysokých škol. V rámci našeho společného úsilí o utváření podoby „mobility zítřka“ své zaměstnance pověřujeme zajímavými úkoly a podporujeme je při jejich plnění. Jako globální dodavatel řešení z oblasti mobility nabízíme pestré možnosti vašeho dalšího odborného růstu a plánování kariéry, a to i prostřednictvím mezinárodní výměny pracovníků mezi různými podniky skupiny Schaeffler.

Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou nejdůležitějšími pilíři dlouhodobého úspěchu skupiny Schaeffler.

Corinna Schittenhelm, členka představenstva v oblasti personálního úseku a ředitelka pro pracovní záležitosti společnosti Schaeffler AG

Ve všech fázích vašeho profesního růstu se vám bude dostávat cenné podpory díky našemu důrazu na personální rozvoj, takže vždy budete odborně, metodicky a osobně připraveni na příslušné požadavky.

Možnosti dalšího rozvoje

Prostřednictvím vzdělávání v Schaeffler Academy cíleně investujeme do rozvoje svých pracovníků – od učňů až po vrcholné manažery. Akademie tak představuje místo pro společné studium a navazování kontaktů, jakož i centrum pro celosvětovou výměnu znalostí a zkušeností.

Schaeffler Academy

Skupina Schaeffler zaměstnává po celém světě pracovníků na nejrůznějších pozicích.

Den ve společnosti Schaeffler

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat