Hledaný výraz

Schaeffler Academy

Podporovat jednotlivce, růst jako firma

Zaměstnanci s prvotřídní kvalifikací představují rozhodující faktor pro dosažení úspěchu v celosvětové konkurenci – a dnes to platí více než kdykoliv předtím.

Vzhledem ke stále se zkracujícím inovačním cyklům a také rychlému technologickému pokroku nabyté znalosti pořád rychleji zastarávají.

Do centra zájmu se proto dostává celoživotní vzdělávání. Schaeffler Academy nabízí rozsáhlý výběr školení, při nichž se používají nejmodernější učební a studijní metody. Naši zaměstnanci tak jsou a také kdykoliv v budoucnu budou připraveni po odborné, metodické i osobní stránce na příslušné požadavky.

Prostřednictvím vzdělávání v Schaeffler Academy cíleně investujeme do rozvoje svých pracovníků – od učňů až po vrcholné manažery. Akademie tak představuje místo pro společné studium a navazování kontaktů, jakož i centrum pro celosvětovou výměnu znalostí a zkušeností.

Od konceptu až po vyhodnocení: Pokud jde o téma učení, jste u Schaeffler Academy na správné adrese.

Schaeffler Academy

Schaeffler Academy představuje centrum dalšího vzdělávání, zajišťující naši interní nabídku školení. Jedná se především o virtuální platformu a celosvětovou síť. Zastřešuje všechny vzdělávací aktivity skupiny Schaeffler bez ohledu na hranice jednotlivých zemí.

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat