Hledaný výraz

Váš nástup do zaměstnání

Využijte svých znalostí a dosáhněte s námi svých kariérních cílů. Nabízíme vám možnost nástupu do zaměstnání na nejrůznější pozice. Očekávají vás atraktivní úkoly v kolegiálním prostředí a řada možností pro váš další osobní i profesní růst.

Hledáte nové výzvy?

Prostřednictvím intenzivních programů pro zapracování posílíme vaše odborné kompetence, protože si musíte osvojit podrobné znalosti našich produktů. Naši technici tak například dokáží poskytovat kvalifikované poradenství interním i externím zákazníkům.

Co vám nabízíme

  • Možnosti nástupu na nejrůznější obchodní a technické pozice.
  • Dynamické a profesionální prostředí, kde se klade důraz na týmovou práci.
  • Práci na vlastní zodpovědnost a rychlé převzetí odpovědnosti.
  • Značný prostor pro uplatnění kreativních myšlenek.
  • Individuální, cílený a kontinuální rozvoj zaměstnanců.
  • Celou řadu různých perspektiv dalšího rozvoje v rámci skupiny Schaeffler.

Vyberte si preferovanou oblast pracovního zařazení v naší nabídce volných míst a vykročte směrem ke slibné a rozmanité pracovní budoucnosti.

Pracovní oblasti

To, jak moc se u nás prosadíte nejen po profesní stránce, ale i na mezinárodní úrovni, záleží na vašich schopnostech a nasazení. To vám otevírá řadu vyhlídek, pokud jde o kariéru v nejrůznějších technických, IT nebo obchodních funkcích.

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat