Závod Lanškroun

Den otevřených dveří INA Lanškroun

Dne 22.10.2016 se ve společnosti INA Lanškroun konal den otevřených dveří a podívat se do firmy tak mohli všichni, kteří ve slunnou sobotu projevili zájem a dorazili mezi 10. a 16. hodinou.

Naše příprava probíhala několik týdnů předem a nic jsme nenechali náhodě. Pro návštěvníky byla vyznačena prohlídková trasa celou firmou, ukázky výrobků, výrobních technologií, výklad o základních datech společnosti a také u jednotlivých stanovišť, která byla soustředěna po celé prohlídkové trase. Naši zaměstnanci byli na první pohled rozeznatelní díky jednotnému oblečení Schaeffler a tak se každý mohl snadno zeptat na vše, co ho zajímalo a ihned věděl, kdo patří do našeho týmu.

Návštěvníci viděli prezentační stánky nástrojárny, oddělení kvality, oddělení výroby termoregulačního modulu, se kterým INA expanduje do nového závodu do Svitav, a také vstřikovnu plastů.

Zájem účastníků předčil naše očekávání a díky propagaci v místních mediích do firmy dorazilo téměř 3000 osob. Kromě propagačních materiálů a prezentace firmy s filmem k letošnímu 70. výročí založení koncernu Schaeffler návštěvníci shlédli také naši nabídku volných pracovních pozic do podniku v Lanškrouně i Svitavách.

Na všech místech se to hemžilo lidmi, kteří se se zájmem ptali na proces výroby, ukázky produktů, ale i své vlastní profesní uplatnění u Schaeffler.

Před východem na ně čekaly hostesky a milá pozornost pro děti, balonky - samozřejmě v zelené barvě naší společnosti. To už s sebou měli nejen letáček s informacemi o firmě a dni otevřených dveří, ale také dárkový předmět dle vlastního výběru, ať už šlo o hlavolam pro děti, bezpečnostní pásku pro bezpečnost v silničním provozu nebo notýsek, spokojeni byli všichni.

Venku si děti mohly zdarma zařádit na atrakcích: skluzavce a skákacím hradu. A dospělí? Ti se posilnili nápoji a drobným občerstvením. Už teď se těšíme na návštěvníky z řad veřejnosti na příštím dni otevřených dveří.

 
 
 
 
 
Close

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat