Výpočet

BEARINX-online Easy Ballscrew

Bezplatný modul BEARINX-online pro výpočet uložení pohybových šroubů
Dobrý servis má ve společnosti Schaeffler Group tradici – stejně tak i vývoj a výroba přesných dílů nejvyšší kvality. Pro bezpečné použití našich produktů vám nabízíme potřebnou podporu již ve fázi vývoje.

Snadněji už to nejde!
Pomocí nového modulu BEARINX-online "Easy Ballscrew“ můžete pohodlně a jednoduše vypočítat trvanlivost, montážní nastavovací hodnoty pro předpětí ložisek a prodloužení vřetena. Výsledky výpočtu jsou pro vaši dokumentaci uložené v PDF souboru.

 

Komfortní uživatelské rozhraní
Přehledné menu umožňuje rychlé a jednoduché zadávání vstupních údajů pro stavbu modelu, volbu ložisek a zátěžových parametrů. Přitom je možné podle aplikace modifikovat předkonfigurované elastické hřídelové systémy s uložením typu pevné/volné nebo pevné/pevné ložisko a prodloužení vřetena. Geometrické a výpočtové údaje ložisek INA a FAG sa stahují z integrované databáze. Síly z pohonu podle pozice, otáčky a síla v ose x matice vřetena stejně jako přídavné zatížení (např. z řemenového pohonu) mohou být zohledněny ve spektru zatížení. Volba mazacího prostředku uzavírá zadání.

 

Registrace a přihlášení
Výpočtový program "Easy Ballscrew" je k dispozici výhradně on-line a může být využíván neomezeně a bezplatně. Po registraci, která je jen minimálně časově náročná, můžete ihned začít s výpočtem.

Přístup k registraci a přihlášení:
http://bearinx-online-easy-ballscrew.schaeffler.com

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat