Výpočet

BEARINX-online
Easy EMachine

Bezplatný modul k online výpočtům elektromotorů a generátorů
Pomocí online modulu „Easy E Machine“ programu Bearinx lze provádět výpočty týkající se elektromotorů a generátorů, které zohledňují jejich typická zatížení plynoucí z mechanických dílů a elektromagnetických polí. Modul umožňuje i výběr vhodného, provozně bezpečného uložení.Tento výpočetní program je dostupný online a jeho využívání je bezplatné.

Pohodlněji to už nejde!
Modul „Easy E Machine“ umožňuje výpočty vodorovných, svislých i libovolně prostorově orientovaných elektromotorů a generátorů. Program umožňuje výběr hmotnosti hřídele, paketů plechů, vinutí, magnetického tahu a dalších volně konfigurovatelných zatížení. Díky tomu lze simulovat řemenice, ozubená kola a nevyváženosti při různých otáčkách a zatěžovacích stavech.

Komfortní uživatelské prostředí
Při výpočtu vás programem provází krok za krokem komfortní nabídka. Zadaná data se pro kontrolu vizualizují. A ke všemu je tu možnost výpočtů mnoha variant ložisek, představujících důležitou část modulu „Easy E Machine“. Údaje o valivých ložiscích značek INA a FAG se pohodlně načítají z integrované databáze. Všechna vstupní data je možné uložit lokálně. Kromě toho se výsledky a veškerá vstupní data podrobně ukládají do souboru .pdf.

 
 
 
 
 
Close


Registrace a přihlášení
Výpočetní program Bearinx-online s modulem „Easy E Machine“ je dostupný pouze online a jeho využívání je bezplatné. Po prvotní registraci, která trvá jen krátkou chvíli, můžete ihned začít s výpočty.

Odkaz na stránku umožňující registraci / přihlášení:

http://bearinx-online-easy-emachine.schaeffler.com

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat