Publikace
 

Brožura | 2014-02
BEARINX®-online Easy RopeSheave
Reliable calculation of rope sheave bearing supports

 
Výpočet

BEARINX-online Easy RopeSheave

Bezplatný modul ke spolehlivému výpočtu uložení lanových kladek
Dobrý servis má ve společnosti Schaeffler Gruppe tradici – stejně jako vývoj a výroba přesných součástek v nejvyšší kvalitě. Již ve fázi vývoje vám nabízíme podporu potřebnou k bezpečnému použití našich produktů.

Pohodlněji to už nejde!
Pomocí modulu BEARINX-online „Easy RopeSheave“ lze vypočítat statickou bezpečnost a životnost jednoduchých i vícenásobných uložení lanových kladek. Při výpočtu se zohledňují přesné údaje týkající se vnitřní geometrie ložisek, včetně profilování valivých těles a valivých drah. Výsledek výpočtu lze pro použití v dokumentaci vygenerovat jako soubor PDF.

 

Pohodlné uživatelské rozhraní
Intuitivní systém nabídek umožňuje rychlé a jednoduché zadání dat týkajících se konstrukčního modelu, výběru ložisek a provozních podmínek. Modelovat lze přitom až osm lanových kladek s jedním či dvěma ložisky na kladku, stejně jako volitelné ocelové pouzdro mezi ložisky a kladkou. Údaje o geometrii valivých ložisek značek INA a FAG se načítají z integrované databáze. K výpočtu statického případu zatížení nebo čtyř dynamických případů zatížení jsou zapotřebí tato provozní data:

  • síla působící na lano,
  • úhel obepnutí,
  • úhel šikmého tahu,
  • rychlost pohybu lana,
  • časový úsek a
  • systémová teplota.
 

Registrace a přihlášení
Výpočetní program „BEARINX-online Easy RopeSheave“ je k dispozici pouze online a lze jej využívat bez omezení zdarma. Po prvotní registraci, která trvá jen krátkou chvíli, můžete ihned začít s výpočtem.

Odkaz na stránku umožňující registraci / přihlášení:
http://bearinx-online-easy-ropesheave.schaeffler.com

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat