KONTAKT

Schaeffler Technologies AG & Co. KG
D-91072 Herzogenaurach
Německo

Tel. +49 9132 82 12 77
Fax +49 9132 82 33 44

bearinx-online@schaeffler.com
 
BEARINX-online výpočet hřídele

Předpoklady

Tato služba je určena jen pro přímé zákazníky nebo pro distribuční partnery společnosti INA/FAG!

 
 
Požadavky na systém
Vlastní výpočetní operaci provádějí výkonné servery u společnosti INA, lokální hardware provozuje pouze uživatelské rozhraní. Proto jsou požadavky na hardware u uživatele spíše nízké.
Hardware
Procesor: 500 MHz nebo lepší
Paměť: nejméně 256 MB (512 MB doporučeno)
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 nebo lepší
80 MB volného prostoru na pevném disku
Připojení k internetu prostřednictvím ISDN (DSL doporučeno)
Software
Prostředí Java 2 Runtime
Prohlížeč kompatibilní s doplňkem Java Plug-In
Macromedia-Flash Player
 
 

S programem BEARINX plníme dávné přání našich zákazníků – přání, aby si mohli sami provádět přesné výpočty pomocí výkonného nástroje. Protože stále kratší doby vývoje a cyklů produktů přinášejí rychlejší jednání ve vlastní firmě a to je stále silnějším faktorem v konkurenčním boji. Potřebný náskok získává jen ten, kdo jedná rychle a je schopen současně reagovat odborně a kvalifikovaně.

Nyní můžete tedy využívat vynikající vlastnosti našeho osvědčeného programu BEARINX sami!

Jaké předpoklady musíte splňovat?

Program BEARINX umožňuje provádět výpočty složitých pružných systémů hřídelí. Abychom usnadnili vstup do programu, nabízíme jednodenní školení. Tím chceme podpořit vaše znalosti a porozumění použitým modelům. Naučíte se zacházet s uživatelským rozhraním a my vám ukážeme, jak správně interpretovat výsledky výpočtů.

Podmínky použití softwaru a využívání dalších potřebných výkonů (například školení a podpory) se řídí vzájemnou smluvní dohodou. Za školení a využívání programu BEARINX online se vybírá náhrada vynaložených nákladů.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat