KONTAKT

Schaeffler Technologies AG & Co. KG
D-91072 Herzogenaurach
Německo

Tel. +49 9132 82 12 77
Fax +49 9132 82 33 44

bearinx-online@schaeffler.com
 
BEARINX-online výpočet vřetena

Předpoklady

Tato služba je určena jen pro přímé zákazníky nebo pro distribuční partnery společnosti INA/FAG!

 
 
Požadavky na systém
Vlastní výpočetní operaci provádějí výkonné servery u společnosti INA, lokální hardware provozuje pouze uživatelské rozhraní. Proto jsou požadavky na hardware u uživatele spíše nízké.
Hardware
Procesor: 500 MHz nebo lepší
Paměť: nejméně 256 MB (512 MB doporučeno)
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 nebo lepší
80 MB volného prostoru na pevném disku
Připojení k internetu prostřednictvím ISDN (DSL doporučeno)
Software
Prostředí Java 2 Runtime
Prohlížeč kompatibilní s doplňkem Java Plug-In
Macromedia-Flash Player
 
 

Stále kratší doby vývoje a cykly produktů působí silným tlakem stejnou měrou na výrobce strojů i jejich dodavatele. Jedině ten, kdo je schopen odborně a kvalifikovaně reagovat na nové požadavky, může získat potřebný náskok před konkurencí. Ve společnostech INA a FAG jste našli správné partnery.

Proto nyní dáváme zákazníkům možnost využívat vynikající vlastnosti programu BEARINX sami. S výpočtem vřetena BEARINX online máte nyní přístup k nově integrovanému modulu programu BEARINX k navrhování uložení vřeten.

Jaké předpoklady musíte splňovat?

Program BEARINX umožňuje provádět složité výpočty složitých pružných systémů hřídelí a uložení hlavních vřeten. Abychom usnadnili vstup do programu, nabízíme uživatelům školení. Tím chceme podpořit vaše znalosti a porozumění použitým modelům. Naučíte se zacházet s uživatelským rozhraním a my vám ukážeme, jak správně interpretovat výsledky výpočtů.

Podmínky použití softwaru a využívání dalších potřebných výkonů (například školení a podpory) se řídí vzájemnou smluvní dohodou.

Za školení a využívání programu BEARINX online k výpočtu vřeten se vybírá náhrada vynaložených nákladů.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat