DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Kuličkové jednotky
 
KONTAKT
 
Vedení s profilovými lištami

Kuličkové jednotky

Šestiřadé jednotky s oběhem kuliček

Šestiřadé jednotky s oběhem kuliček KUSE mají nejvyšší nosnost a jsou nejtužší ze všech vedení na principu kuliček. Skládají se nejméně z jednoho vodicího vozíku s oběhovým systémem kuliček bez klece, jedné vodicí lišty, integrovaných pružných stěračů na čelních plochách vodicího vozíku, podélných těsnicích lišt na dolní straně vozíku a uzavíracích krytů z umělé hmoty.
Jednotky s oběhem kuliček KUSE jsou vhodné pro zrychlení do 150 m/s2, pro rychlosti do 300 m/min a provozní teploty v rozpětí -10 °C až +100 °C. Používají se v aplikacích s dlouhými, neomezenými zdvihy, vysokými a velmi vysokými zátěžemi, s vysokou až velmi vysokou tuhostí.

Čtyřřadé jednotky s oběhem kuliček

Čtyřřadé jednotky s oběhem kuliček KUVE jsou nejpestřejším a nejbohatším programem profilových lišt společnosti INA. Tyto jednotky se skládají nejméně z jednoho vodicího vozíku s oběhovým systémem kuliček bez klece, jedné vodicí lišty, integrovaných pružných stěračů na čelních plochách vodicího vozíku, podélných těsnicích lišt na hodní a dolní straně vozíku a uzavíracích krytů z umělé hmoty.
Jednotky s oběhem kuliček KUVE jsou vhodné pro zrychlení do 150 m/s2, pro rychlosti do 300 m/min a provozní teploty v rozpětí -10 °C až +100 °C. Používají se v aplikacích s dlouhými, neomezenými zdvihy, vysokými zátěžemi, s vysokou tuhostí a nízkým třením.
Tyto jednotky existují také v provedení optimalizovaném z hlediska hlučnosti a také ve kvalitě X-life.

Dvouřadé jednotky s oběhem kuliček

Dvouřadé jednotky s oběhem kuliček jsou ekonomickou alternativou, pokud jde o vedení se středními nároky na zatížení. Tyto jednotky se skládají nejméně z jednoho vodicího vozíku s oběhovým systémem kuliček bez klece, jedné vodicí lišty, integrovaných pružných stěračů na čelních plochách vodicího vozíku, podélných těsnicích lišt na dolní straně vozíku a uzavíracích krytů z umělé hmoty.
Jednotky s oběhem kuliček jsou vhodné pro zrychlení do 150 m/s2, pro rychlosti do 180 m/min a provozní teploty v rozpětí -10 °C až +100 °C. Používají se v aplikacích s dlouhými, neomezenými zdvihy, středními zátěžemi, střední tuhostí a nízkým třením.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat