DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Kuličkové opěry
 
KONTAKT
 
Vedení s profilovými lištami

Kuličkové opěry

Podélná vedení s kuličkovými opěrami se skládají z opěr, vodicího vozíku a vodicích lišt. Umožňují využívat velkých vzdáleností podpěr, mají nastavitelnou vůli a standardní třídu přesnosti G3.

Opěry bez klecí běží na jedné nebo na obou stranách na vodicích lištách a i přes malé rozměry mají vysokou nosnost. Jsou-li opěry zašroubovány ve vodicích vozících, tvoří společně s lištami čtyřřadé jednotky k oběhu kuliček. Stěrky na čelních stranách a podélné strany společně s vodicí lištou tvoří štěrbinové těsnění a opěru utěsňují na všech stranách. Kuličkové opěry lze dodatečně promazávat.

Vodicí vozíky se skládají z eloxovaného hliníkového základního tělesa a dvou kuličkových opěr. K upevnění na napojovací konstrukci mají vozíky T-drážky. Vůli lze nastavit pomocí tří šroubů na straně vozíku; šrouby tisknou zadní stranu opěry.
Vodicí lišty existují s valivými drahami na jedné straně a na obou stranách lišty. Jsou vyrobeny z tvrzené oceli a broušené na všech stranách.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat