DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Miniaturní kuličkové jednotky
 
KONTAKT
 
Vedení s profilovými lištami

Miniaturní kuličkové jednotky

Dvouřadé miniaturní jednotky s oběhem kuliček

Tato vedení jsou předpjatá, lineární pevná ložiska na omezené a neomezené zdvihy. Mají střední nosnost, momentová zatížitelnost je střední až vysoká.
Jejich modulární struktura dovoluje výměnu lišt a vozíku v rámci jedné třídy zaměnitelnosti a přesnosti. To zjednodušuje instalaci vedení, usnadňuje nákup náhradních dílů a výsledkem je velmi hospodárné vytváření zásob.
Nosná tělesa a vodicí lišty jsou v nerezovém provedení. Na ochranu před znečištěním valivého systému mají čelní plochy vodicích vozíků potřebná těsnění. Vozíky jsou promazané a lze je dodatečně promazávat. Lišty a vozíky existují také v širokém provedení.

Čtyřřadé miniaturní jednotky s oběhem kuliček

Miniaturní jednotky s oběhem kuliček jsou vedení připravená k okamžité montáži pro neomezené zdvihy. Mají vysokou až velmi vysokou nosnost a tuhost.
Nosná tělesa a vodicí lišty jsou v nerezovém provedení. Na ochranu před znečištěním valivého systému mají čelní plochy vodicích vozíků potřebná těsnění. Díky zásobníku maziva lze prodloužit intervaly dodatečného promazávání.
Vozíky jsou promazané a lze je dodatečně promazávat.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat