DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Válečkové jednotky
 
KONTAKT
 
Vedení s profilovými lištami

Válečkové jednotky

Jednotky s oběhem valivých prvků RUE jsou vedení společnosti INA s profilovými lištami s nejvyšší nosností a největší tuhostí. Skládají se nejméně z jednoho vodicího vozíku s oběhovým systémem kuliček bez klece, jedné vodicí lišty, integrovaných pružných stěračů na čelních plochách vodicího vozíku, podélných těsnicích lišt na horní a dolní straně vozíku a uzavíracích krytů z umělé hmoty k uzavření upevňovacích otvorů v liště.

Vodicí vozíky a vodicí lišta jednotky s oběhem valivých prvků jsou navzájem sladěny díky předpětí s velmi úzkou tolerancí. Po dohodě je možná libovolná výměna vozíku a lišty.

Jednotky s oběhem valivých prvků jsou vhodné v aplikacích se zrychlením do 100 m/s2, pro rychlosti do 180 m/min a provozní teploty v rozpětí -10 °C až +100 °C. Používají se v aplikacích s dlouhými, neomezenými zdvihy, vysokými a velmi vysokými zátěžemi, s vysokou až velmi vysokou tuhostí.

Tyto jednotky existují také v provedení optimalizovaném z hlediska hlučnosti a také ve kvalitě X-life.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat