DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Vedení vodicími kladkami
KONTAKT
 
Lineární valivá a lineární kluzná ložiska

Vedení vodicími kladkami

Vedení s vodicími kladkami jsou modulárně sestavitelná podélná vedení pro nejrůznější aplikace. Vzhledem k lehké konstrukci jsou velmi vhodné k použití v manipulačních systémech. Vyznačují se zejména tichým chodem, vysokými pojezdovými rychlostmi, dlouhými drahami posunu a stavebnicovým systémem.

Vozík

Vedení s vodicími kladkami se skládají z jednoho nebo několika pojezdových vozíků z hliníku, z profilových vodicích kladek a rovné nebo kulaté nosné lišty. Pojezdové vozíky existují jako vozíky s dutou komorou, otevřené pojezdové vozíky, kompaktní pojezdové vozíky a otočné pojezdové vozíky pro zakřivená, oválná a kruhová vedení.

Nosné lišty

Nosné lišty se skládají z hliníku s válcovanými vloženými hřídeli z oceli na valivá ložiska. Lišty existují v řadě různých provedení – například lišty s plným profilem, lišty s dutými komorami, ploché a drážkové lišty atd. Jejich výběr závisí na účelu použití vedení s vodicími kladkami.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat