DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Radiálně axiální kuličková ložiska
KONTAKT
 
Kuličková ložiska s kosoúhlým stykem 

Jednořadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem

Jednořadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem jsou samonosné konstrukční jednotky s masivními vnějšími i vnitřními kroužky a kuličkovými věnci s polyamidovou, plechovou nebo mosaznou klecí. Valivé dráhy vnitřních a vnějších kroužků jsou navzájem přesazeny ve směru osy ložiska. Tato ložiska existují v otevřeném a utěsněném provedení. Jejich možnosti nastavení úhlu jsou velmi malé.

X-life

Četné velikosti kuličkových ložisek s kosoúhlým stykem existují v provedení X-life. Tato ložiska jsou označena v rozměrových tabulkách. Ložiska v kvalitě X-life mají vylepšenou geometrii valivých drah a optimalizované povrchy. Tím se podstatně zvyšují možnosti zatížení ložisek a oddaluje se mez únavy. Při výpočtu rozšířené modifikované doby životnosti se dosahuje hodnot vyšších až o 50 %. Při určitých aplikacích mohou být případně využita ložiska menší konstrukce.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat