DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Axiální jehlové věnce / axiální ložiskové příruby / axiální jehlová ložiska
 
Publikace
 

Katalog | 2019-01
Rolling bearings
Ball bearings, Roller bearings, Needle roller bearings, Track rollers, Bearings for screw drives, Insert bearings/housing units, Bearing housings, Accessories

 
KONTAKT
 
Valivá a kluzná ložiska

Axiální jehlové věnce / axiální ložiskové kroužky / axiální jehlová ložiska

Axiální jehlové věnce

Axiální jehlové věnce se skládají z umělohmotných nebo kovových axiálních klecí s integrovanými jehlovými válečky a mají velmi nízkou axiální konstrukční výšku. Jsou schopny zachytit vysoké síly v axiálním směru. Radiální síly musí být zachyceny zvlášť. Axiální jehlové věnce předpokládají možnost použití kalených a broušených náběhových ploch jako valivých drah.

Axiální ložiskové příruby

Axiální ložiskové příruby jsou ražené, prokalené, leštěné a lze je použít jako kroužky ustavené na hřídeli nebo ve skříni. Tyto kotouče jsou vhodné v případech, kdy sousední část stroje není kalená, avšak je dostatečně tuhá a tvarově přesná.

Axiální jehlová ložiska

Axiální jehlová ložiska jsou konstrukční jednotky skládající se z axiálních jehlových věnců a axiálních ložiskových kotoučů se středicím prstencem. Lze je kombinovat s jehlovými pouzdry, jehlovými objímkami a jehlovými ložisky. Dosedací plocha jehlového věnce musí být kalená a broušená.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat