DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Rod ends
KONTAKT
 
Kluzná ložiska

Kluzná ložiska – speciální řešení

Speciální řešení vyhovující náročným technickým požadavkům

V úzké spolupráci se svými zákazníky z více než 60 průmyslových oborů vyvíjíme stále nová řešení, kterými následně doplňujeme sortiment nabízených produktů. Často se jedná o součásti připravené k okamžité montáži nebo kompletní konstrukční skupiny.

 
 
 
 
 
Close

V rámci tohoto vývoje zohledňujeme okolní konstrukce, díky čemuž odpadají drahé změny připojovací konstrukce a celkové řešení je pro zákazníka hospodárnější.

 
 
 

Při vývoji speciálních řešení se využívá celé řady technologických kompetencí skupiny Schaeffler Group, pokrývající například:

Materiály a povrchy
Pokud se počítá s použitím kluzných ložisek v korozívních médiích, pracujeme se speciálními materiály a vyvinutými ochrannými povlaky, jako je třeba Corrotect®.

Koncepce těsnění
Pro silně znečistěná prostředí nabízíme přídavná těsnění RS/TS kluzných ložisek.

Sledování stavu
Sledování stavu představuje spolehlivý způsob, jak lze včas zjistit poškození zařízení a předcházet neplánovaným prostojům. Pomůžeme vám najít nejúčelnější řešení sledování stavu zařízení. Nabízíme i možnost dálkového sledování stavu prostřednictvím našeho certifikovaného teleservisního střediska.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat