DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Naklápěcí válečková ložiska
 
 

Technické údaje o produktu | 2014-08
Sealed Spherical Roller Bearings
With reliable protection against contamination

 
KONTAKT
 
Valivá a kluzná ložiska

Naklápěcí válečková ložiska

Naklápěcí kuličková ložiska jsou dvouřadé samodržné konstrukční jednotky, které se skládají z  vnějších kroužků z kulové duté valivé dráhy, masivních vnitřních kroužků a soudečkových válečků s klecemi. Vnitřní kroužky mají válcový nebo kuželový otvor.

Symetrické soudečkové válečky se snadno vkládají do valivé dráhy vnějšího kroužku s dutým kulovým profilem. Díky tomu lze vyrovnávat případné průhyby hřídele a nepřesnosti měr v místech uložení v ložiscích.

X-life

Četné velikosti naklápěcích válečkových ložisek existují v provedení X-life. Tato ložiska nemají prostřední nákružek na vnitřním kroužku, a proto využívají delší soudečkové válečky, vylepšenou kinematiku, optimalizované povrchy a ještě výkonnější materiály. Tím se podstatně zvyšuje dynamická nosnost a při stejných provozních podmínkách se podstatně prodlužuje jmenovitá životnost ložisek. Při určitých aplikacích mohou být případně využita ložiska menší konstrukce.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat