DALŠÍ INFORMACE

Systém výběru produktu a konzultační systém - medias®

Opěrné válečkyVodicí kladky u vaček
 
KONTAKT
 
Vodicí kladky

Opěrné válce / vodicí kladky vačky

Opěrné válečky

Opěrné válečky jsou jednořadé nebo dvouřadé konstrukční jednotky, které se montují na osy. Skládají se ze silnostěnných vnějších kroužků s profilovaným povrchem pláště a jehlovými věnci respektive ze sad valivých těles bez klecí v provedení válečkovém nebo jehlovém. Opěrné válečky zachycují vysoké radiální zatížení a axiální zatížení z malých chyb lícování a šikmého chodu a jsou vhodné pro křivkové pohony, vodicí dráhy, dopravníky apod. Tato ložiska existují s vnitřním kroužkem nebo bez něj a v otevřeném a utěsněném provedení.

Vodicí kladky u vaček

Vodicí kladky vaček se skládají ze silnostěnných vnějších kroužků s profilovaným povrchem pláště, masivním čepem s upevňovacím závitem, z náběhového kotouče a jehlových věnců respektive ze sad valivých těles bez klecí v provedení válečkovém nebo jehlovém. Zachycují vysoké radiální zatížení a axiální zatížení z malých chyb lícování a šikmého chodu a jsou vhodné pro křivkové pohony, vodicí dráhy, dopravníky apod. Tato ložiska existují v několika provedeních a také s excentrem nebo bez něj.

 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat