KONTAKT

Schaeffler Technology Center – Training

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Německo

Tel. +49 9522 71 503

Schulungszentrum
 
DALŠÍ INFORMACE

Další informace (například popis příjezdu, certifikáty) ke středisku Eltmann naleznete na  Regiony.

 
Školení

Předváděcí akce

Školení odbytových partnerů – koncepce školení

Navázat na sebe zákazníka předpokládá vybudovat si s ním vztah plný vzájemné důvěry. Bezpodmínečným předpokladem důvěry je poradenství, které se orientuje podle požadavků a představ osoby, která hledá radu.

Tato myšlenka tvoří základ nové koncepce nabídky školení pro naše odbytové partnery. Se zvýšeným důrazem na vlastnosti a funkce valivých ložisek dostane účastník školení potřebný výklad k výběru ložisek podle předpokládaného použití. Tyto základní vědomosti přinášejí prospěch především našim odbytovým partnerům, kteří jsou schopni podchytit zájem svých zákazníků v daleko širším rozsahu, než je třeba k pouhému výběru valivých ložisek a jejich typů.

Tomuto cíli odpovídá celkový kurz „Produkty a uložení“, který se člení na dvoudenní školení „Úvodní přehled o produktech“ a „Nástavbový kurz rotačních ložisek“. Jednodenní „Nástavbový kurz lineárních ložisek“ doplňuje znalosti o produktech.

Samozřejmě zůstávají kurzy o montáži rotačních a montáži lineárních ložisek zachovány. Dále jsou k dispozici osvědčená školení o lineárních uloženích a nabídka F'IS. Školení z praxe zabývající se kloubovými ložisky zavede zájemce hlouběji do problematiky kluzných ložisek.

Vezměte prosím na vědomí: Nabídku školení našim odbytovým partnerům považujeme za nezávaznou. Vyhrazujeme si právo některý kurz odvolat například z důvodu nedostatečného obsazení nebo nezohlednit některé přihlášky z důvodu nadměrného obsazení kurzu. Po svém přihlášení počkejte laskavě na potvrzení pro účastníka. Vyhrazujeme si právo vyjmout jednotlivé nebo všechny nabízené kurzy bez dalšího oznámení ze svého programu školení.

 
 
 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat