Dodavatelé a subdodavatelé

Jsme hrdi na to, že se nám opakovaně daří nadchnout naše zákazníky jako systémové a technické partnery novými myšlenkami a vynikajícími produkty.

Garantem této skutečnosti jsou dodavatelé, kteří se rovněž zavázali splnit tyto cíle. Společně pracujeme na neustálé optimalizaci našich produktů a modulů, přijímáme inovační podněty, prověřujeme naši základnu nákladů a zajišťujeme společně naši mimořádnou pozici na trhu.

Pro naše zákazníky usilujeme o maximální výkony – společně s našimi dodavateli

Stimulem pro toto úsilí, které vyvíjíme dnes a denně, je naše vyslovená orientace na zákazníka a cíl dosáhnout optimalizace ve věci kvality produktů a dodavatelské výkonnosti ve prospěch našich zákazníků v automobilovém průmyslu. Mezinárodní nákup v naší skupině podniků přihlíží k vysokým požadavkům našich zákazníků a odpovídá za vynikající kvalitu při nákupu z externích zdrojů.

Partnerství jako základna přínosného vztahu s našimi dodavateli

Dodavatele vybíráme podle objektivních a prokazatelných kritérií a výkonnost dodavatelů průběžně hodnotíme na základě transparentních kritérií. Ochota a připravenost našich dodavatelů k inovacím přináší trvalou optimalizaci produktů s cílem zajistit a rozvíjet naši konkurenceschopnost z hlediska funkce, kvality i ceny. Pro naše zákazníky jsme čestným a výkonným partnerem - a tento závazek očekáváme také u našich partnerů a dodavatelů na trhu, který je pro nás globální.

 
 

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat