Hledaný výraz

Vaše budoucnost je u nás, ať jste kdekoli na světě.
We pioneer motion
Budoucnost mobility je ve vašich rukou. Odhalte svůj skrytý potenciál.
We pioneer motion
Buďte sami sebou. Klíčem k úspěchu je rozmanitost.
We pioneer motion

Vaše kariéra. Naše budoucnost.

Naši zaměstnanci jsou pro nás tím nejdůležitějším faktorem úspěchu. Společně směřujeme k bezpečnější, čistší a chytřejší mobilitě. Výzvy budoucnosti vnímáme jako příležitosti, a proto – jako automobilový a průmyslový dodavatel – chceme přispívat stále novými myšlenkami do všech oblastí naší práce. Při tom spoléháme na inovativní, otevřené a důvěryhodné pracovní prostředí.

Připojte se k našemu týmu – rozpohybujte svět a posuňte tak svoji kariéru na další level.

Schaeffler Production CZ s.r.o nabízí perspektivní zaměstnání v oborech strojních, elektro, ale i v mnohých podpůrných oblastech výroby, jakými jsou například kvalita, plánování, nákup, rozvoj dodavatelů a mnohé další. Dlouhodobě jsme atraktivní díky svému velmi propracovanému balíčku benefitů (to, co nabízíme všem zaměstnancům nad rámec mzdy). Nabízíme příspěvek na dovolenou a na Vánoce, koncernový bonus, nástupní bonus na vybrané pozice, odměnu za doporučení nového zaměstnance nebo systém Cafeterie. Naši zaměstnanci mají automaticky nárok na 5 týdnů dovolené bez dalších podmínek, po zkušební lhůtě na příspěvek na penzijní připojištění 3%, v případě svatby či narození dítěte přispějeme 5.000 Kč, a to jsou jen některé z výhod zaměstnání u společnosti Schaeffler.

V roce 2017 se významně zvýšil počet zaměstnanců ve svitavském závodě, ovšem i Lanškroun neustále doplňuje stav zaměstnanců, celkem je nás už téměř 1300. V případě, že máte zájem se stát zaměstnancem silné společnosti, která se orientuje na dlouhodobou spolupráci, hodnoty rodinného podniku a možnosti růstu, pak jste na správném místě.

Nabízíme zaměstnání lidem s praxí i absolventům, s vyučením i s vysokoškolským diplomem (Trainee programy pro absolventy VŠ), uplatnění u nás najdou především, ovšem nejenom: technologové, seřizovači, obsluhy montážních linek a lisů, elektromechanici a další. O vybranou pracovní se můžete ucházet přímo prostřednictvím elektronického náborového systému na tomto odkaze: Jobs at Schaeffler. Zajímáte se i o jiné pozice než jsou aktuálně inzerované? Nevadí, můžete se informovat u našich personalistů, jejichž kontakty najdete zde: Otázky a odpovědi | Schaeffler Česká republika

Obdržené životopisy pečlivě prostudujeme a vyhodnotíme s odbornými vedoucími. Uchazeče, kteří nejlépe odpovídají požadavkům dané pozice, pozveme k osobnímu pohovoru. Pohovoru se zpravidla zúčastní zástupce personálního oddělení a odborný vedoucí příslušného oddělení. V rámci osobního pohovoru každému uchazeči představíme pozici, firemní benefity, strukturu mzdy a provedeme potenciálním pracovištěm. U některých pozic probíhá v rámci výběrového řízení testování jazykových a odborných znalostí. Každému uchazeči se do 14 dnů od pohovoru ozveme s pozitivním/negativním stanoviskem či s pozvánkou na další kolo pohovoru.

Co je nutné vyřídit před samotným nástupem do zaměstnání?

Pokud se s kandidátem dohodneme na spolupráci, navštíví našeho závodního lékaře a 7 pracovních dní před nástupem doručí na personální oddělení vstupní dokumenty, které zahrnují vstupní dotazník, fotografii pasového formátu, doklad o dosaženém vzdělání, čestné prohlášení a zápočtový list. A stejně jako i u jiných témat tady platí: čím dříve, tím lépe.

Co Vás čeká v případě, že uspějete a stanete se naším kolegou?

Naši zaměstnanci se po nástupu do zaměstnání nejprve školí – nejméně 2 dny, ale klidně i půl roku.

V rámci školení mnozí navštíví sesterské závody skupiny Schaeffler na Slovensku či v Německu a tam se dále zdokonalují ve svých schopnostech a znalostech - mimoto máme svoje vlastní vzdělávací středisko „Schaeffler Akademie“, které zajišťuje školení pro nové i stávající zaměstnance, často formou zajímavých workshopů s lektory přímo z praxe.

Každý nový zaměstnanec dostane přiděleného patrona, který se stará o to, aby byl řádně a trpělivě zaškolen ve všech oblastech jeho práce a pomáhá mu při počáteční orientaci v rámci firmy a jejího běžného chodu.

Jak probíhá první a druhý den?

V den nástupu se dostavíte na recepci firmy, už první den je Vám započítán jako 1. pracovní den. Hlásit se budete už od 6 hodin na recepci. První a druhý den probíhá vstupní zaškolení pro všechny nové zaměstnance. Každý zaměstnanec obdrží svůj individuální plán zapracování a je mu přidělen patron, který mu bude po dobu zapracování nápomocen.

V den nástupu podepíšete rovněž pracovní smlouvu, vyplníme s Vámi prohlášení poplatníka o dani z příjmu a obdržíte identifikační kartu, se kterou budete označovat příchody a odchody z pracoviště, ale také odebírat obědy a večeře. Na konci dvoudenního obecného vstupního zaškolení, pokud to pozice vyžaduje, dostanete pracovní oděv a obuv a bude Vám přidělena šatní skříňka. Samozřejmě budete informováni o zařazení na příslušnou pracovní směnu.

Na spolupráci s Vámi se těší tým personálního oddělení

Volejte bezplatně: 800 023 001 (od 8:00 – 16:00)


Hledání práce

Zažádejte nyní a staňte se členem Schaeffler týmu.

Naše nabídka pracovních míst

Váš nástup do zaměstnání

Hledáte nové výzvy?

To, jak moc se u nás prosadíte nejen po profesní stránce, ale i na mezinárodní úrovni, záleží na vašich schopnostech a nasazení. Schaeffler nabízí nejrůznější možnosti kariéry na různých funkcích.

Možnosti nástupu do zaměstnání

Váš rozvoj

Chcete pracovat v motivovaném týmu, dosáhnout úspěchů a převzít odpovědnost?

Pak jste u nás na správné adrese. Schaeffler vám nabízí jisté pracovní místo, stále nové nabídky dalšího vzdělávání a vyspělou firemní kulturu.

Možnosti dalšího rozvoje

Schaeffler Academy

Naši pracovníci

To, jak moc se u nás prosadíte nejen po profesní stránce, ale i na mezinárodní úrovni, záleží na vašich schopnostech a nasazení. Schaeffler nabízí nejrůznější možnosti kariéry na různých funkcích. Abyste mohli lépe poznat pracovní prostředí ve společnosti Schaeffler, seznámí vás naši zaměstnanci s tím, jak vypadá jejich běžný pracovní den.

Seznamte se s námi!

Nově: Virtuální platforma CareerXperience

Zažijte nás virtuálně a v živém chatu na naší platformě CareerXperience.

Na platformě se s námi můžete spojit osobně, registrovat se na přednášky a navštívit naše virtuální školicí středisko.

CareerXperience

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat