Hledaný výraz

Prodej

Hlavním měřítkem všech věcí je ve skupině Schaeffler zákazník: V úspěchu našich zákazníků spatřujeme úspěch vlastní firmy. V souladu s tím je náš odbyt formovaný partnerstvím s naším zákazníkem. V popředí našeho zájmu je co nejkvalitnější servis a především komplexní poradenství v technických i obchodních otázkách.

Vhodného partnera naleznete všude na světě

Naše celosvětová přítomnost – ať už formou národních společností, národních zastoupení nebo technických zastoupení – zaručuje stálé spojení s našimi zákazníky a tím také základnu, která umožňuje ihned zaznamenávat požadavky zákazníků a realizovat je v praxi.

Partnerství je trvale zakotveno v organizaci

Působit jako vývojový a systémový partner považujeme za hlavní úkol ve službách svých zákazníků. Společně s našimi zákazníky chceme dosahovat nejvyšších výkonů. To se v neposlední řadě odráží ve vnitřní organizaci.

Členění podle odvětví automobilového průmyslu, strojírenského průmyslu a obchodu a další členění podle odvětví - to je naše odpověď na požadavky trhu, který vyžaduje rychlost a pružnost. Otázky, informace, požadavky a přání našich zákazníků se rychle a bezpečně dostávají na místa, která na ně mohou rychle a komplexně odpovědět a přijmout potřebná rozhodnutí.

Ochrana značky

Společně proti padělání výrobků

Originál nebo padělek? Ani profesionálové často nerozpoznají malé, ale jemné rozdíly. Padělání výrobků skrývá četná rizika, která v nejhorším případě představují dokonce i ohrožení života a zdraví. Pokud máte jakékoli pochybnosti o pravosti některého z našich výrobků, neváhejte a obraťte se na náš Brand Protection Team.

Zjistěte více

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat