Hledaný výraz

Váš nástup do zaměstnání

Využijte svých znalostí a dosáhněte s námi svých kariérních cílů. Nabízíme vám možnost nástupu do zaměstnání na nejrůznější pozice. Očekávají vás atraktivní úkoly v kolegiálním prostředí a řada možností pro váš další osobní i profesní růst.

Co je nutné vyřídit před samotným nástupem do zaměstnání?

Pokud se s kandidátem dohodneme na spolupráci, navštíví našeho závodního lékaře a 7 pracovních dní před nástupem doručí na personální oddělení vstupní dokumenty, které zahrnují vstupní dotazník, fotografii pasového formátu, doklad o dosaženém vzdělání, čestné prohlášení a zápočtový list. A stejně jako i u jiných témat tady platí: čím dříve, tím lépe.

Co Vás čeká v případě, že uspějete a stanete se naším kolegou?

Naši zaměstnanci se po nástupu do zaměstnání nejprve školí – nejméně 2 dny, ale klidně i půl roku.

V rámci školení mnozí navštíví sesterské závody skupiny Schaeffler na Slovensku či v Německu a tam se dále zdokonalují ve svých schopnostech a znalostech - mimoto máme svoje vlastní vzdělávací středisko „Schaeffler Akademie“, které zajišťuje školení pro nové i stávající zaměstnance, často formou zajímavých workshopů s lektory přímo z praxe.

Každý nový zaměstnanec dostane přiděleného patrona, který se stará o to, aby byl řádně a trpělivě zaškolen ve všech oblastech jeho práce a pomáhá mu při počáteční orientaci v rámci firmy a jejího běžného chodu.

Jak probíhá první a druhý den?

V den nástupu se dostavíte na recepci firmy, už první den je Vám započítán jako 1. pracovní den. Hlásit se budete už od 6 hodin na recepci. První a druhý den probíhá vstupní zaškolení pro všechny nové zaměstnance. Každý zaměstnanec obdrží svůj individuální plán zapracování a je mu přidělen patron, který mu bude po dobu zapracování nápomocen.

V den nástupu podepíšete rovněž pracovní smlouvu, vyplníme s Vámi prohlášení poplatníka o dani z příjmu a obdržíte identifikační kartu, se kterou budete označovat příchody a odchody z pracoviště, ale také odebírat obědy a večeře. Na konci dvoudenního obecného vstupního zaškolení, pokud to pozice vyžaduje, dostanete pracovní oděv a obuv a bude Vám přidělena šatní skříňka. Samozřejmě budete informováni o zařazení na příslušnou pracovní směnu.

Nově: Virtuální platforma CareerXperience

Zažijte nás virtuálně a v živém chatu na naší platformě CareerXperience.

Na platformě se s námi můžete spojit osobně, registrovat se na přednášky a navštívit naše virtuální školicí středisko.

CareerXperience

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat