Hledaný výraz

Zaměření na rozvoj zaměstnanců

Skupina Schaeffler investuje značné prostředky do odborné přípravy i dalšího vzdělávání a podílí se na prakticky orientovaných studijních programech ve spolupráci s řadou vysokých škol. V rámci našeho společného úsilí o utváření podoby „mobility zítřka“ své zaměstnance pověřujeme zajímavými úkoly a podporujeme je při jejich plnění. Jako globální dodavatel řešení z oblasti mobility nabízíme pestré možnosti vašeho dalšího odborného růstu a plánování kariéry, a to i prostřednictvím mezinárodní výměny pracovníků mezi různými podniky skupiny Schaeffler.

Ve všech fázích vašeho profesního růstu se vám bude dostávat cenné podpory díky našemu důrazu na personální rozvoj, takže vždy budete odborně, metodicky a osobně připraveni na příslušné požadavky..

Možnosti dalšího rozvoje

Prostřednictvím vzdělávání v Schaeffler Academy cíleně investujeme do rozvoje svých pracovníků – od učňů až po vrcholné manažery. Akademie tak představuje místo pro společné studium a navazování kontaktů, jakož i centrum pro celosvětovou výměnu znalostí a zkušeností.

Schaeffler Academy

Skupina Schaeffler zaměstnává po celém světě pracovníků na nejrůznějších pozicích.

Den ve společnosti Schaeffler

Corinna Schittenhelm, členka představenstva v oblasti personálního úseku a ředitelka pro pracovní záležitosti společnosti Schaeffler AG

Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou nejdůležitějšími pilíři dlouhodobého úspěchu skupiny Schaeffler.

Nově: Virtuální platforma CareerXperience

Zažijte nás virtuálně a v živém chatu na naší platformě CareerXperience.

Na platformě se s námi můžete spojit osobně, registrovat se na přednášky a navštívit naše virtuální školicí středisko.

CareerXperience

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat