Hledaný výraz

Distribuční společnosti

Naše celosvětová přítomnost, zajišťovaná distribučními společnostmi koncernu Schaeffler, zaručuje stálé spojení s našimi zákazníky a tím také základnu, která umožňuje ihned zaznamenávat požadavky zákazníků a realizovat je v praxi.

Technologická centra společnosti Schaeffler
Technologická centra „Schaeffler Technology Center“ (STC) jsou lokální střediska pro technické kompetence s vysoce kvalifikovanými inženýry. Všude na světě vykazují stejně vysoké standardy, pokud jde o technickou způsobilost k nacházení řešení na základě našeho spektra produktů a služeb.

Technologičtí partneři společnosti Schaeffler
Technologičtí partneři s označením „Schaeffler Technology Partner“ (STP) nabízejí spektrum kvalifikovaných služeb se zaměřením na mechatronické konstrukční skupiny i celková řešení pro produktové portfolio společnosti Schaeffler Technologies v oblasti automatizační a pohonné techniky. Naši systémoví partneři zajišťují poradenství a podporu v rámci celého procesu realizace – od projektování a konstruování, přes výrobu, montáž a uvedení do provozu až po následný servis. Díky výběru a použití správných produktů se vždy podaří dosáhnout optimálního řešení.

 • Region

  • Region

   Sdílet stránku

   Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

   Akceptovat