Hledaný výraz

Schaeffler a technologická společnost PTC navázali strategické partnerství

Pressrelease Stage Image
Schaeffler a PTC podepsali Memorandum of Understanding: Uwe Wagner, člen představenstva za výzkum a vývoj v Schaeffler AG (uprostřed), Rainer Eidloth, vedoucí R&D procesů, metod & nástrojů v Schaeffler (vpravo), Jim Heppelmann, prezident a CEO v PTC (l.) a Kevin Wrenn, výkonný viceprezident oblasti produktů v PTC (2. zleva).

25.01.2022 | Svitavy

  • Memorandum of Understanding (MoU) se zaměřuje na integrovaný a agilní vývoj produktů v progresivní IT architektuře
  • Komplexní systémová inženýrská řešení umožňují transparentnost dat a sledovatelnost během celého vývojového procesu
  • Schaeffler posouvá digitální transformaci v oblasti vývoje produktů vpřed
  • Digitalizace je centrální oblastí budoucnosti společnosti Schaeffler v rámci Roadmap 2025

Společnost Schaeffler, dodavatel pro automobilový a ostatní průmysl s globální působností, a technologická společnost PTC s hlavním sídlem v Bostonu, USA, dnes podepsali Memorandum of Understanding (MoU, Memorandum o porozumění). Společnost Schaeffler tak posouvá digitální transformaci v oblasti vývoje produktů vpřed. Společně s PTC bude Schaeffler pracovat na integrovaném, agilním a komplexním IT prostředí pro vývojáře a rozšiřovat tak svůj digitální ekosystém v rámci digitální agendy. „Partnerství s PTC je dalším milníkem v naší digitalizační strategii v rámci Roadmap 2025,“ říká Uwe Wagner, člen představenstva za výzkum a vývoj v Schaeffler AG. „Pro společnost Schaeffler jsou konzistentní datové modely, 3D data a digitální dvojčata již dnes základními komponenty procesu výzkumu a vývoje. Narůstající komplexnost vyžaduje konzistentní IT řešení ve všech oblastech vývoje pro zvýšení inovací, agilnosti a efektivnosti. K dosažení tohoto cíle je pro Schaeffler klíčové spolupracovat se silnými partnery, jako je PTC.“

Dlouholetá spolupráce pokračuje
Již od roku 1985 společnost PTC poskytuje softwarová řešení, která pomáhají společnostem urychlit inovace produktů a služeb, zlepšit provozní efektivitu a zvýšit produktivitu pracovní síly. Společnost Schaeffler velmi úspěšně spolupracuje s PTC již 20 let a mimo jiné spoléhá na CAD řešení a řešení pro správu životního cyklu produktů poskytované společností PTC. Inženýrské aplikace jsou nezbytné pro zavedení a další vývoj digitálního dvojčete, zejména pro účely vizualizace ve 3D modelech, které Schaeffler využívá i u projektů rozšířené reality. „Obě společnosti budou profitovat z další intenzivnější spolupráce,“ řekl Jim Heppelmann, prezident a generální ředitel PTC. „Prostřednictvím tohoto partnerství se společností Schaeffler chceme dále rozvíjet naše řešení digitální transformace specificky podle daného trhu.“

Zaměření na integraci a transparentnost
Ve spolupráci s PTC bude Schaeffler konsolidovat své inženýrské IT prostředí, aby bylo možné efektivně reagovat na rychle se měnící požadavky. To zahrnuje nejen optimalizaci, ale také rozšíření IT prostředí. Důraz je kladen na transparentnost údajů a sledovatelnost během celého procesu vývoje. Cílem je dosáhnout celopodnikové integrace příslušných softwarových řešení a řešení pro vývoj systémů (Application Lifecycle Management a Model-Based Systems Engineering), což také zlepší mapování složitých požadavků systémového inženýrství, jako je soulad s různými bezpečnostními předpisy specifickými pro jednotlivé země.

Zde naleznete tiskovou fotografii Uwe Wagnera:
www.schaeffler.com/en/executive-board

Vydavatel: Schaeffler Czech Republic
Země vydání: Česká republika

Příslušná média

Terms of use for Schaeffler press pictures

Schaeffler press pictures may only be used for editorial purposes. Unless otherwise stated, all copyrights and rights of use and exploitation are owned by Schaeffler Technologies AG & Co. KG, Herzogenaurach (Germany) or by one of its affiliated companies. The reproduction and publication of Schaeffler press pictures is only permitted if the source is stated as follows: "Image: Schaeffler". The pictures may be used free of charge in such cases. The use of pictures for advertising or other commercial purposes, in particular their disclosure to third parties for commercial purposes, is hereby prohibited. Pictures may only be edited with the approval of Schaeffler.

We kindly request that a specimen copy be sent to us when Schaeffler press pictures are published in printed media (or a digital copy in the case of publication in electronic media). When using Schaeffler press pictures in films, please notify us and state the title of the film.

Use and utilization of Schaeffler press pictures is subject to the substantive laws of Germany without its conflict of law provisions. The place of competent jurisdiction shall be Nuremberg, Germany.

Postal adress:
Schaeffler Technologies AG & Co. KG
Corporate Communication
Industriestraße 1-3
91074 Herzogenaurach
Germany

presse@schaeffler.com

Materiály ke stažení

Tiskové zprávy

Balíček (tisková zpráva + média)

Sdílet stránku

Společnost Schaeffler využívá cookies k optimalizaci webové stránky a k zajištění jejího optimálního využití. Při dalším používání této webové stránky souhlasíte s aplikací cookies. Více informací

Akceptovat